Про нас

Компанія «Самострой» i Тов "Укркерамзiт" з’явилися на ринку будівництва в 2009 році в місті Ужгород.

ТОВ засноване на основі  європейських партнерів.

 

Основні напрямки діяльності :

Учасник Європейськоi программи "Горизонт 2020". Це грантовi програми ЄС ПО ДОСЛІДЖЕННЯХ І ІННОВАЦІЯХ "Доступного еко житла",та його енергонезалежнiсть.Розробка  обладнань для автономного енергонезалежного будинку. Будівництво  та  оснащення, котеджів, ангарів, промислових споруд із використанням новітніх технологій в будівництві сферичних будинків із модульних плит iз енкструдованого полicтиролу 35 щiльностi,геодезичне будiвництво будинкiв ,альтанок iз дерева,  полістиролбетону. Будiвництво та експорт будинкiв iз дикого бруса.Продаж та експорт керамзиту рiзних фракцiй. Матерiали та послуги  за новітніми технологіями у сферах Теплоiзоляцii та  Гідроiзоляцii. Продаж мiнi заводiв ,для будывництва у важко доступних мiсттах,а також обладннання для виготовлення полістирол бетонних блоків для , i ряд обладнання  для використання у будівництві малярство,теплоiзоляцiя,гiдроiзоляцiя.

Колектив кваліфікованих спеціалістів проводить набір у здобутті додаткових спеціальностей таких як обробка, дизайн, тепло-гідро-шумоізоляція.

Ціль та завдання ТОВ Укр керамзит»,здобути доступних показників у сфері будівництва під ключ у домовласництві, і зробити житло уютним, доступним, та енергоефективним. Продаж готового бізнесу під ключ.  

 

Возможность комментирования заблокирована.